Kolejne spotkanie koła SKN Equilibrium odbyło się w miniony poniedziałek o godzinie 18 w bibliotece instytutu. Po przeprowadzeniu części formalnej odbyło się spotkanie z naszym gościem Michałem Zającem z firmy Robobat. Przedstawiony został nam program Autodesk Revit MEP ,który pozwala na jednoczesną pracę na jednym projekcie różnych branżystów oraz pozwala w bardzo prosty, intuicyjny sposób tworzyć projekty instalacji HVAC w trójwymiarze. Wszyscy członkowie naszego koła otrzymali propozycję udziału w autoryzowanym dwu dniowym (14h) szkoleniu w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji można znaleźć na plakatach rozwieszonych w budynku wydziału i po przez kontakt e-mail: mz@robobat.pl oraz service@robobatpolska.pl .

Next student club meeting was held last Monday at 6 p.m. in the institute’s library. After the formal part of our meeting, our guest – Michał Zając from Robobat company presented Autodesk Revit MEP. It’s a computer program which allows various engineers work synchronically on the same project also in 3D. All student club members have been offered to join a two-days course at a good price. You can find more information from posters in our university buildings or by e-mail:   mz@robobat.pl , service@robobatpolska.pl .

14908191_1221513917868862_1561966366678141680_n