daikin-logo

30 stycznia br. nasze koło miało przyjemność gościć Pana Konrada Poznańskiego reprezentującego firmę DAIKIN.

Na szkoleniu, omówiony został rewolucyjny system VRV, który jako pierwsza opatentowała firma DAIKIN. Zaprezentowano nam nowoczesne sposoby regulacji czynnika chłodniczego oraz cały typoszereg urządzeń w technologii VRV, przyczyniający się do wzrostu komfortu w pomieszczeniach i efektywności sezonowej. Zapoznaliśmy się ze wszystkimi nowościami, które przygotowała firma DAIKIN w nowym roku, począwszy od systemów wentylacji, poprzez klimatyzatory, a kończąc na zintegrowanych systemach zapewniających sprawny obieg powietrza w całych budynkach. Ciekawym zastosowaniem okazało się tzw. „zielone serce” – sprężarka i inwerter zaprojektowane od podstaw przez firmę DAIKIN.

Serdecznie dziękujemy firmie DAIKIN za przeprowadzone szkolenie!